podziekowanie_smallDzięki inicjatywie grupy wolontariuszy Pomagamy na terenie naszego parku biurowego po raz kolejny prowadzona była zakończona sukcesem akcja charytatywna. Tym razem działania polegały na przedświątecznej zbiórce pieniędzy i rzeczy potrzebnych rodzinie z trójką niepełnosprawnych dzieci.

Cierpiący na paraliż ciała Tomek i Paweł oraz chory na autyzm Jaś – konieczność zorganizowania pomocy tym trzem braciom była głównym zadaniem, jakie postawili przed sobą członkowie grupy Pomagamy. Przeprowadzona akcja podzielona została na kilka etapów. Pierwszym z nich była zbiórka żywności, środków czystości i pieniędzy na sprzęt rehabilitacyjny. Drugim akcja przygotowywania i sprzedaży naleśników w symbolicznej za 5 zł, a trzecim sprzedaż w tej samej cenie samodzielnie zrobionych przez wolontariuszy bułek i ciast (pod hasłem: „Daj piątaka za bułaka dla dzieciaka”).

xmas_02

Plakat promujący świąteczną akcję Pomagamy

W efekcie działań udało się zgromadzić ponad 3 tys. zł. Do potrzebującej rodziny trafią też żywność długoterminowa (m.in. mąka, cukier, ryż), ubranka, środki czystości i bardzo potrzebny chorym dzieciom materac antyodleżynowy.

Zebrane rzeczy z przyjemnością przekażemy rodzicom Jasia, Tomka i Pawła, a za pieniądze kupimy dla nich sprzęt rehabilitacyjny. W imieniu całej naszej grupy chcę bardzo podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w Świątecznej Akcji Pomagamy. Wasze zaangażowanie i wynik akcji przerosły nasze oczekiwania – mówi Alicja Gołębiowska, koordynatorka działań.

W Allcon Investment cieszymy się, że możemy obserwować i wspierać tego typu działania naszych najemców. Wolontariuszom z Pomagamy gratulujemy zakończonych sukcesami dotychczasowych akcji i życzymy wytrwałości w realizowaniu planów na 2017 rok.

Poniżej chcielibyśmy pochwalić się dyplomem, który otrzymaliśmy za wsparcie październikowej akcji „Daj Włos”. Dokument można zobaczyć klikając TUTAJ.