lopl-new-28

W badaniu Millward Brown zrealizowanym na potrzeby konkursu Eurobuild Awards najemcy uznali Łużycka Office Park za najlepszy zespół biurowców w Trójmieście. Nasz park biurowy zajął 4. miejsce w Polsce i jest jedynym obiektem z woj. pomorskiego w pierwszej dziesiątce rankingu.

Eurobuild Awards to coroczny konkurs na najlepsze firmy i obiekty związane z branżą nieruchomości komercyjnych. Ocena 52 budynków w kategorii Biurowiec Roku 2016 została dokonana przez najemców w ankiecie przeprowadzanej przez firmę badawczą Millward Brown. Kompleks Łużycka Office Park zdobył najwyższą notę spośród biorących udział w badaniu biurowców z Trójmiasta (prócz naszego kompleksu oceny biurowcom wystawiali także najemcy obiektów: Arkońska Business Park, Alchemia i Olivia Business Centre). W skali kraju gdyński obiekt został sklasyfikowany na wysokim 4. miejscu (1. lokatę w Polsce zajął warszawski obiekt Rondo 1) i jako jedyny z regionu Pomorza zajął miejsce w czołowej dziesiątce zestawienia. To kolejne wyróżnienie w konkursie Eurobuild Awards dla Łużycka Office Park – 2 lata temu obiekt otrzymał tytuł Biurowca Roku.

Wynik tegorocznego konkursu wyraźnie pokazuje, że dla najemców kluczowe jest indywidualne podejście do ich oraz zatrudnianych przez nich osób. Dlatego staramy się konsekwentnie utrzymywać wysoki poziom zarządzania naszymi obiektami. I jak widać robimy to skutecznie, bo w Trójmieście tylko nasi najemcy w 100% potwierdzili, że wynajęliby to samo biuro jeszcze raz. W przeprowadzonej ankiecie najemcy odpowiadali na pytania dotyczące takich kwestii jak: relacje z właścicielem obiektu, lokalizacja, udogodnienia dla pracowników, a także architektura, rozwiązania techniczne i ekologiczne budynku. Biurowce Łużycka Office Park otrzymały najwyższą możliwą ocenę (w skali od -5 do +5) w następujących kategoriach: wpisanie się oczekiwania najemców, dostęp do światła dziennego, oświetlenie wewnętrzne, jakość wykończenia, elastyczne podejście do aranżacji biura, przejrzystość wyliczania czynszu i ogólna jakość świadczonych usług.

Łużycka Office Park to otwarty w 2010 r. kompleks biurowy klasy A, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi 42 tys. m2, a biurowa 22,5 tys. m2. Allcon Investment jest właścicielem czterech z pięciu budynków wchodzących w jego skład, w których wynajętych jest obecnie ok. 95% powierzchni biurowej – wśród najemców znajdują się m.in. NORDEA,  Geoban, Sony Pictures, MISYS, WNS Global Services, Salt Ship Design, Ulstein, VShip, Kinnarps.