hospicjum_dla_dzieci_3d132

Fot. ALLCON Budownictwo

W sobotę 23 stycznia 2016 roku w sopockim Instytucie Spraw Wszelakich odbędzie się koncert charytatywny organizowany przy udziale grupy wolontariuszy „Pomagamy”, w skład której wchodzą osoby na co dzień pracujące w Łużyckiej Office Park.

Będzie to koncert z pompą, bo muzycy zagrają w celu pozyskania środków na pompę infuzyjną. Akcja charytatywna prowadzona jest na rzecz dzieci z Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Przesłaniem imprezy jest pomoc potrzebującym dzieciom i budowa płaszczyzny zrozumienia potrzeb zarówno dzieci, rodziców, jak i całego Hospicjum, stanowiąca kolejny krok na drodze do dalszej pomocy.

Podczas koncertu będzie można posłuchać zespołów: Sound of Pixies Watermelon, Crash Craig and Haker, Good Company, Ugly chicks ain’t easy oraz Falcoria. Odbędzie się również pokaz tańca flamenco w wykonaniu grupy tanecznej La Paloma.

Wstęp: 10zł i więcej. Bilety do kupienia przed koncertem w Instytucie Spraw Wszelakich w Sopocie przy ul. 3 Maja 69C.

Prezydent Miasta Gdynia objął koncert Patronatem Honorowym, Radio Gdańsk Patronatem Medialnym, natomiast portal Tromiasto.pl patronatem internetowym.

Plakat