jeshoots-com-445133-unsplash

Święta to nie tylko czas bliskości i rodzinnych spotkań, ale także idealny moment aby pomyśleć o tych najbardziej potrzebujących. Jak co roku, zorganizowaliśmy akcję świąteczną, podczas której udało nam się zebrać pieniądze na zakup prezentów oraz najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieci z gdyńskiego hospicjum.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny mogliśmy liczyć na Wasze ogromne wsparcie.

– Z roku na rok przybywa osób chcących pomagać, co cieszy nas niezmiernie i daje motywację do jeszcze większego zaangażowania w naszą coroczną zbiórkę. Do tegorocznej akcji dołączyli koledzy i koleżanki z Nordei oraz Vships, którzy bardzo wspomogli nas w zbieraniu potrzebnych funduszy, za co bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że kolejne edycje będą cieszyć się jeszcze większym powodzeniem niż dotychczas – powiedziała Alicja Horała, inicjatorka akcji, która wspiera hospicjum już od ponad 6 lat.

Udało zebrać się ponad 1000 zł, które zostały przeznaczone na zakup podstawowej odzieży, takiej jak: ciepłe piżamki, dresy, bluzki oraz bielizna, której najbardziej brakuje dzieciom z gdyńskiego hospicjum.

Rzeczy zakupione za środki zebrane podczas akcji świątecznej zostały przekazane do hospicjum w minioną sobotę. Organizatorzy akcji dziękują wszystkim za zaangażowanie w zbiórkę i okazaną pomoc.

20181206_104040